Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kolik členů ? A vše okolo náboru

Goto down 
+4
legion
WildGirl
Honzikus
Darken01
8 posters
AutorZpráva
Darken01

Darken01


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 3:12 pm

Tak lidi.Prý se tady objevují dotazy kolik máme limit na členy v ALI.Abych řekl pravdu nikdy jsem toto se spoluzakladatelkou WILDGirl neřešily, protože sme nepočítaly, že se to tady tak rozroste, nicméně váš zájem nás těší.
Ale je to holý fakt, že tomu musíme dát nějaký řád.
Otázkou je, jestli být velkou a nebo malou, či popřípadě střední ALI.Momentálně si myslím, že jsme někde okolo střední velikosti bounce

Chtěl bych znát váš názor, tak se vyjádřete ať víme či dál nabírat, prostě ať z toho uděláme nějaký závěr a podle toho se budeme všichni chovat.
Chtěl bych v naší ALI přeci jenom alespoň trochu zachovat řád demokracie, i když všeho moc škodí Cool Laughing

A co se týče náboru, vypadá to, že 300 bodů potřebných ke vstupu se jeví jako málo, takže budeme navyšovat.To ale neplatí jenom pro nově příchozí, ale i pro stáváající členy.
Uvedu příklad :
Pokavaď bude minimální počet bodů potřebných ke vstupu, dejme tomu 1000, tak ty stávající členové, kteří tohoto počtu nedosahují, ho budou muset dosáhnout v horizontu jednoho týdne !!!
Pokavaď ho nedosáhnou budou vyhoštěni z ALI.A poté až tohoto počtu dosáhnou budou moci znova požádat o přijetí, pokavaď už nebude naplněn limit hráčů, mile rádi příjmeme zpět Surprised

Doufám, že jste všichni pochopily.Pokavaď nikoliv pište sem, nikoliv na OGAME !!!!
Mile rád vysvětlím.


Děkuji
a přeji příjemný den cheers
Návrat nahoru Goto down
Honzikus




Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 09. 04. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 4:33 pm

no ja sem tady jen kratce:) ale tak si myslim, ze vic lidi mzue pusobit dobre nebo odstrasit nekoho a zvecuje se pravdepodobnost ze bude vice lidi v stejnem sektoru galaxie vesmiru a budou si moc pomahat:)

Ale na druhou stranu zase mene lidi se bude treba vice znat a udou spolu mozna vice vzajemne v kontaku:) no ja sam moc jeste nevim Wink ale aspon sem se vyjadril Wink
Návrat nahoru Goto down
WildGirl
Admin
WildGirl


Poeet p?íspivku : 71
Age : 36
Registration date : 09. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 7:06 pm

spoluzakladatelkou? Darkene, kdyby tebe nebylo, tak tu hru nejenže neznám, ale rovnou bych ji v životě nezačala hrát Rolling Eyes

A kdyby nebylo těch večerů, co ti trvalo, než si mi ukázal co se tady děje a jak hrát Razz



Ale teď k ali, podle mě 45 už je docela dost.A to mluvím i za tigera (je to Turek a česky neumí, musím mu dost věcí překládat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.lide.cz/Ellen.Cigi
Darken01

Darken01


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 12:42 am

Děkuji za poklonu Cool

No já si myslím, že buďto budeme střední ALI to jest maximum 50 členů.
Anebo velkou a pak bych to dal ten limit dejme tomu na 100.
Potřeboval bych vyjadření ostatních členů.
Návrat nahoru Goto down
WildGirl
Admin
WildGirl


Poeet p?íspivku : 71
Age : 36
Registration date : 09. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 12:50 am

už jsem psala oběžník ať na to kouknout, ale většina našich normálních členů už spí. Takže čekám, že bližší info dostaneme až tak celkově do pondělka.

A nebyla to poklona - co sem taky měla dělat, když ses neustále věnoval raději hře Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.lide.cz/Ellen.Cigi
Honzikus




Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 09. 04. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 3:09 am

OT :co spat jak spat?Smile proc. neexistuje Smile sme vzhuru a delame neco uzitecneho aby nam cas pri ogame utikal Smile)
Návrat nahoru Goto down
legion

legion


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 18. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 5:48 am

Zdravim, nejdriv k poctu clenu. myslim si ze stredni je lepsi nez vetsi. ted by jsme se meli spis zamerit na nase slabsi hrace... trochu se zocelit, vykopnout inaktivy tzn.vic jak sedm dni coz je stejne v podminkach nasi ali Exclamation .. a zvysil bych klidne nabor od 2tisic... s nejakym tim casem na dosahnuti pro jiz cleny. chtel bych treba slyset i nazory tech ktery by se to tykalo-tyka.... Shocked
Návrat nahoru Goto down
Zimaivlete

Zimaivlete


Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 10. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 9:53 am

No já si myslim, že velká ali je na nic, protože kvalita je pak nahrazena kvantinou a i když to nebude pravda tak ostatní si to mohou myslet. Rozhodně jsem pro zvíšení bodu do ali tak na 1000 až 1500, nebo bych dal ali průměr. Ale jde o to zda to má ještě význam, protože lidi co už maji tolko bodů už jsou stejně většinou v jiný ali.

Pouze můj názor cyclops
Návrat nahoru Goto down
WildGirl
Admin
WildGirl


Poeet p?íspivku : 71
Age : 36
Registration date : 09. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 11:21 am

to by si se divil, naši nejnovější hráči za 5dní jsou právě hráči, kteří v ali nebyli a ozvali se lidi nad 5000 bodů, vyjma asi 3. Přitom jsem psala lidem v prvních 1500 místech ve statistikách.

Každopádně děkuji, že jste si udělali čas to tady řešit
Návrat nahoru Goto down
http://www.lide.cz/Ellen.Cigi
Leorik

Leorik


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 09. 04. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 5:35 pm

Zimaivlete napsal:
No já si myslim, že velká ali je na nic, protože kvalita je pak nahrazena kvantinou a i když to nebude pravda tak ostatní si to mohou myslet. Rozhodně jsem pro zvíšení bodu do ali tak na 1000 až 1500, nebo bych dal ali průměr. Ale jde o to zda to má ještě význam, protože lidi co už maji tolko bodů už jsou stejně většinou v jiný ali.

Pouze můj názor cyclops

Ano, osobne bych nastavil ALI prumer a bral bych lidi dle nej...
Pocet lidi neni dulezity, dulezita je jejich aktivita a schopnost neudelat ze sebe farmu. jocolor
Casta aktivita = lepsi sprava planet = rychlejsi bodovy postup = cheers
Návrat nahoru Goto down
JoPp0
Admin
JoPp0


Poeet p?íspivku : 38
Age : 31
Registration date : 09. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 6:23 pm

no ked som sa konecne vratil Very Happy

mno ja som za limitovanie Smile
cim nas je viac tym sa to tazsse ovlada Smile

Alebo moseme zalozit dcersku ali dajme tomu B.W. II a tam dat slabsiu aebo druhu cast Smile
Návrat nahoru Goto down
https://blackw.aforumfree.com
oneofthem




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 30. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 9:05 pm

Zdravím,
já osobně bych byl pro alianci s max počtem členů 50, myslím, že to je ideální počet. Zároveň bych zvýšil minimální počet bodů pro vstup alespoň na dva tisíce....
Návrat nahoru Goto down
Zimaivlete

Zimaivlete


Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 10. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 9:37 am

JoPp0 napsal:
no ked som sa konecne vratil Very Happy

mno ja som za limitovanie Smile
cim nas je viac tym sa to tazsse ovlada Smile

Alebo moseme zalozit dcersku ali dajme tomu B.W. II a tam dat slabsiu aebo druhu cast Smile

jo to je dobrej nápad udělat dcerskou ali, s tim souhlasim rabbit
Návrat nahoru Goto down
Honzikus




Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 09. 04. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 7:33 pm

no dcerina aliance je jiste fajn Wink ale tak mozna by neskodilo posoudit moznost posileni pozit jednotlivych hracu at jsou preci jen blize u sebe a jsou schopni se vice podporovat v pripade napadeni Smile preci jen podpora nebo app utok pres pul galaxie to neni to prave orechove:)
Návrat nahoru Goto down
Zimaivlete

Zimaivlete


Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 10. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 10:33 pm

njn to je taky pravda Cool ja mam třeba nejbliž u sebe miskitha a vesmirnyhosraba a ty jsou asi 10 systámů daleko cyclops cherry
Návrat nahoru Goto down
Darken01

Darken01


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 5:03 am

Tak milý členové rozhodnul jsem se takto.

Naše momentální maximum až do odvolání je 50 členů.Nabírat nad 50 smí jen Heaven Master a to pouze ve vyjímečných případech !!!
Pokavaď by jste chtěli něco změnit na tomto rozhodnutí pište sem a můžeme to i nadále rozebrat a časem třeba pozměnit.

Limit pro nábor je 1000 bodů.Kdo toho nedosáhne z našich členů do týdne ode dneška čeká ho vyhazov.
A budeme to postupně zvyšovat.Hráči, kteří slouží našim protivníkům jako farma neni pro ALI přínosem ale naopak.

Mrzí mě jestli jsem někoho z vás nenadchnul, ale musíme na sobě zamakat.

SOUHLAS ?
Návrat nahoru Goto down
Honzikus




Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 09. 04. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 5:13 am

Darken01 napsal:
Tak milý členové rozhodnul jsem se takto.

Hráči, kteří slouží našim protivníkům jako farma neni pro ALI přínosem ale naopak.

Mrzí mě jestli jsem někoho z vás nenadchnul, ale musíme na sobě zamakat.

SOUHLAS ?

souhlasim se vsim, jen s tim kdo je farmen mno.. POkud je v silach aliance mu pomoci navrhoval bych to zkusit poresit Smile samozrejme pokud nekdo byl farmen pred vstupem do ali a situce se nadale nemeni tak je to asi jasne:) Pokud sem to spatne pochopil omlouvam se Wink
Návrat nahoru Goto down
WildGirl
Admin
WildGirl


Poeet p?íspivku : 71
Age : 36
Registration date : 09. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 11:27 am

já jako obvykle nesouhlasím. Lidé s počtem okolo 400 bodů do týdne nedosáhnout 1000 bodů. Kort pokud u toho nesedí dennodenně aspoň 12hod.

Ale je to tvoje rozhodnutí, takže se podřizuju.
Návrat nahoru Goto down
http://www.lide.cz/Ellen.Cigi
legion

legion


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 18. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: souhlas   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 4:40 pm

Ja souhlasim, klidne bych dal i vetsi bodovej limit,ale to je muj nazor... a hraci kteri se to tyka by se meli obhajovat sami. nevidim problem kdyz nekdo napise ze to nestihne... bla bla ,ale chce se dal ucastnit. zatim jsem tu nevidel zadnej jejich prispevek.. jestli jsem vubec chodej. takze pokud nereagujou, neni co resit...
Návrat nahoru Goto down
Zimaivlete

Zimaivlete


Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 10. 03. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:23 am

Já souhlasim, akorát, že pokud si někdo udělá z někoho farmu tak by mu měla ali pomoc ne ho za to vyhodit. Toť můj názor
Návrat nahoru Goto down
Leorik

Leorik


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 09. 04. 08

Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 12:28 pm

Darken01 napsal:
Tak milý členové rozhodnul jsem se takto.

...

Limit pro nábor je 1000 bodů.Kdo toho nedosáhne z našich členů do týdne ode dneška čeká ho vyhazov.
A budeme to postupně zvyšovat.Hráči, kteří slouží našim protivníkům jako farma neni pro ALI přínosem ale naopak.

Mrzí mě jestli jsem někoho z vás nenadchnul, ale musíme na sobě zamakat.

SOUHLAS ?

- ANO, s limitem 1000 bodu souhlasim (ikdyz by mohl byt i vyzsi)
- individualne by mel byt resen kazdy, kdo limit nedosahuje (napr. tydne MUSI udelat cca. 100 b.)
- FARMA je clovek, ktery se nesnazi tenhle stav zmenit (nestavi obranu, nechava si velke mnozstvi surovin ve skladech, atd.)...
...takovy clovek je opravdu pritez, clovek ktery na sobe aktivne pracuje (dle meho nazoru) MUSI byt alianci podpren
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kolik členů ? A vše okolo náboru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik členů ? A vše okolo náboru   Kolik členů ? A vše okolo náboru Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kolik členů ? A vše okolo náboru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Aliancia :: Aliancia BWS-
Přejdi na: